صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

آخرین جلسه شورای بهورزی شهرستان قشم در سال 96 تشکیل گردید

آخرین جلسه شورای بهورزی شهرستان قشم در سال 96 تشکیل گردید

آخرین جلسه شورای بهورزی شهرستان قشم در سال 96 تشکیل گردید

 چهارمین وآخرین جلسه شورای بهورزی شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در سال ۱۳۹۶ با حضور دکتر بهزادی، مدیر شبکه بهداشت شهرستان ، مدیر مرکز آموزش بهورزی، مسئولین فنی، اداری،پشتیبانی واحدهای ستادی مراقبین ناظر مراکز و نمایندگان شورای بهورزی شهرستان در دفتر مدیریت شبکه بهداشت شهرستان قشم تشکیل شد.

دکتر بهزادی در ابتدای جلسه ضمن تشکر از زحمات و  تلاش بهورزان در به ثمر رساندن طرحها و برنامه های مهم بهداشتی از جمله : برنامه سامانه سیب و طرح ملی ریشه کنی فلج اطفال، خواستار اهتمام جدی آنان جهت ارتقاء  سطح سواد سلامت مردم شد.ایشان در ادامه افزودند :با بهره گیری از مهارتهای ارتباطی موثر و اموزش صحیح می توان مراجعه مردم به بیمارستانها را کم کرد. برای نیل به این هدف برگزاری جلسات بهداشتی منظم و مدون توسط تیم سلامت مراکز  با شورا و دهیاریها ،خیرین و داوطلبین سلامت  می بایست در اولویت  قرار گیرد.

در ادامه مدیر مرکز آموزش بهورزی نیز در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات سرپرستان و مراقبین مراکز در برگزاری منظم و ماهیانه  جلسات شورای بهورزی و حضور به موقع و منظم بهورزان و مراقبین در کلاسهای باز آموزی ؛ از مصوبات جدید کمیته آموزش و تحول مثبت در این زمینه خبر داد.

در پایان  نیز ضمن بررسی صورتجلسه قبلی شورای بهورزی و اقدامات انجام شده ؛  موارد مطروحه توسط نمایندگان بهورزی شهرستان و مراقبین ناظر مراکز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


٠٩:٠١ - چهارشنبه ١٦ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١٠٩٦٠    /    تعداد نمایش : ١٣١


امتیازدهی

خروج