صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

خانه های مشارکت سلامت در قشم راه اندازی می شود

خانه های مشارکت سلامت در قشم راه اندازی می شود

خانه های مشارکت سلامت در قشم راه اندازی می شود

دکتر بهزادی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در دهمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان  قشم که با حضور فرماندار شهرستان و  اعضاء کار گروه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد ضمن اعلام این خبر افزود: با هدف ارتقاء سطح سلامت مردم و مشارکت اقشار تاثیر گذار از جمله:معتمدین، ورزشکاران ، هنرمندان، اصحاب رسانه خانه های مشارکت سلامت  در سطح شهرستان راه اندازی خواهد گردید . دکتر بهزادی  در ادامه به تشریح دستور کار جلسه که شامل اجرای برنامه های مربوط به بسیج ملی تغذیه  و طرح واکسیناسیون فلج اطفال پرداخت و خواستار همکاری و تعامل دستگاههای اجرایی در سطح شهرستان جهت اجرای  موثر برنامه های مذکور  سطح شهرستان شدند.در . در ادامه سایر اعضاء کارگروه به بیان نقطه نظرات خود پرداختند .در  ادامه جلسه نصری فرماندار قشم با اشاره به راه اندازی خانه مشارکت سلامت که باعث کاهش هزینه های مردم و دولت می شود تصریح کرد: ایجاد خانه های مشارکت مردمی سلامت در بحث بهداشت باعث می شود هزینه های مردم و دولت در بخش بهداشت و درمان کاهش یابد.
وی افزود: حضور هنرمندان، ورزشکاران، خیران، سازمان های مردم نهاد(سمن) و دیگر آحاد مردم در این نهادها بستر مناسبی را برای اطلاع رسانی به مردم فراهم می کند.
نصری گفت: با فرهنگ سازی و آگاه کردن مردم در زمینه بهداشت فردی و اصلاح الگوی تغذیه می توان زمینه کاهش هزینه ها در بحث درمان و پزشکی را ایجاد کرد.


١٣:٢٦ - سه شنبه ٣ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٠٥٧١    /    تعداد نمایش : ١٩٦


امتیازدهی

خروج